Dřevěná úložná truhla NATUR 270L 48x115x52cm
Kód: KUM_48X115X52_00_NK1
Již dvacet let na trhu
ověřeno zákazníky

Garance doručení
nepoškozeného zboží
.png?67920c9d)
Doprava ZDARMA
pro objednávky nad 5000Kč
.png?67920cc3)
Možnost osobního vyzvednutí
tři provozovny
Související produkty
Detailní popis produktu
- Materiál: Masivní borovice, kvalitně opracovaná
- Otevírání: Vrchní část truhly je otevírací pomocí kovových závěsů
- Manipulace: Ergonomické výřezy na bocích pro pohodlné uchopení
- Možnost úpravy: Truhlu je možné ponechat v přírodní podobě nebo ji opatřit nátěrem. Doporučujeme vodouředitelné barvy na dřevo.
Proč byste měli koupit
Tato dřevěná úložná truhla elegantně vyřeší vaše úložné potřeby a přidá do vašeho domova přírodní kouzlo. Je ideální pro různé prostory, jako jsou zimní zahrady, pergoly, byty a domácnosti. Díky své robustní konstrukci a stylovému designu se stane nejen praktickým, ale i estetickým prvkem vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná truhla |
|---|---|
| Výška: | 48 cm |
| Šířka: | 115 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Barva: | natur |
| Objem: | 270 l |
| Výška: | 48 cm |
| Šířka: | 115 cm |
| Hloubka: | 52 cm. |
| Materiál: | Dřevo borovice |
| Barva: | Natur |
| Objem: | 270 L |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.