Jak nakupovat

Jaký regál zvolit?

Vybrat regál tak, aby vyhovoval přesně vašim požadavkům, není tak složité, jak se může na první pohled zdát. Zprvu je třeba si položit otázku jaký typ zboží a o jakém objemu budete skladovat. Dalším neméně důležitým aspektem pro výběr, jsou prostorové možnosti a místo, kde chcete regál situovat.

V naší nabídce naleznete regály, které je možno využít snad všude, ať už v domácnosti, kanceláři, archivu, ve skladu či sklepě. Naše firma nabízí širokou škálu stojanů a regálu, kde si jistě dle svých potřeb vyberete tak, aby byly Vaše prostory přehlednější, zcela využity a uskladnili jste co nejvíce zboží. Pro lepší orientaci Vám naší nabídku trochu přiblížíme.

 

Dřevěné regály

 • Jsou vyrobeny z masivního borového dřeva a dodáváme je v přírodním provedení. Pro svou vysokou kvalitu zpracování je možno tyto regály použít buď přímo, nebo se také otevírá možnost k vlastní úpravě, kdy si můžete sami zvolit barvu nátěru.

 • Využití těchto regálů je velice široké, s úložným prostorem mohou pomoci v domácnosti, obchodě, kanceláři, sklepě, dílně, apod. Praktické jsou především pro využití v domácnosti, a to třeba ve spíži na potraviny, v dětském pokoji na hračky či oblečení, v pracovně může dřevěný regál sloužit jako knihovna či prostor pro trofeje, apod. V poslední době se stalo oblíbeným využitím těchto regálu v koupelně na uložení ručníků a různých hygienických potřeb. Uložit do něj můžete opravdu skoro cokoli.

 • Vynikají svou praktičností, nízkou hmotností, snadnou montáží a v neposlední řadě velice vzhledným přírodním provedením. Nosnost každé police je 35 kg. Vybrat si můžete z různých rozměrů a počtu polic. Ke každému výrobku dodáváme vruty do dřeva a návod montáže, která je skutečně jednoduchá.

 

Plastové regály

 • Tyto velice lehké a praktické regály vyrobeny z PVC a polypropylenu s moderním designem jsou oblíbené pro svou snadnou a rychlou montáž, ke které není potřeba žádného nářadí ani šroubů. Velkou nosnost regálu zajišťuje kvalitní materiál a specifický tvar polic, které jsou navíc zakončeny praktickými úchyty na šroubováky, klíče a různé drobné nářadí. Nosnost každé policie je 120 kg, kdy je možno za příplatek tuto nosnost zvýšit speciálními železnými výztuhami na 160 kg. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení, a to z šedé, šedozelené nebo šedočervené varianty.

 • Dají se využít v dílně, sklepě, skladu a rovněž i v domácnosti, obchodě, apod. Regály jsou snadno omývatelné, tudíž nenáročné na údržbu. Jsou prostě unikátní a různorodé. Lze je proto využít jak na uložení nářadí, tak i na uskladnění potravin, kdy za tímto účelem prošly atestem. Další výhodou těchto vkusných regálu je odolnost vůči vlhku, kdy proto mohou být umístěny i ve venkovním prostředí.

 • Možnost jednoduché úpravy jak šířky, tak výšky polic regálu je přímo stvořena k tvorbě regálových systému. Sami si můžete navrhnout regálovou soustavu přesně podle svých potřeb a požadavků. Regály můžete rozšířit i stavebnicovými doplňky, kterými využijete více plochy. Doplňky jsou vyrobeny ze stejně kvalitních materiálů jako samotné regály. Variant se nabízí opravdu spousta.

 

Kombinované regály

 • Skládají se z trubkové konstrukce a polic, které jsou vyrobeny z PVC a HDF desek. Každá police má nosnost 50 kg. Jednoduchá a rychlá montáž je zaručena trubkovou konstrukcí s vlastním závitem. Zajímavou výhodou těchto regálů je že si můžete sami zvolit počet polic, vzdálenost mezi policemi a tvar polic, tedy buď rovné, nebo rohové provedení. Velká variabilita v prostoru je tedy tímto zcela zaručena. Tyto regály dodáváme v klasické černé a červené barvě.

 • Užít tyto regály můžete opravdu kdekoli. Svým vzhledným provedením se velice hodí do obytných prostor, ať už domácnosti, kanceláři či škol apod. Použít je samozřejmě můžete i ve skladech, spížích, obchodech, atd. Své místo, kde budou plně využity, se dá najít opravdu všude. Tím, že můžete různě kombinovat, si vytvoříte regál tak, aby přesně odpovídal Vaším představám. Ukládat do něj lze vše od šanonů, přes knihy až po větší či drobné věci, které naleznete např. ve Vašich domácnostech.

   

Kovové regály

 • K nejjednoduššímu způsobu umístění předmětů ve skladech, dílnách, archivech apod. se nám nabízejí kovové regály. Tyto regály vyrobeny z pozinkovaného plechu s profilem z perforovaného úhelníku a s policemi, které jsou vytvořeny z kvalitních HDF desek jsou často vyhledávány pro svou vysokou nosnost, která je až 200 kg. Montáž těchto regálů je opět velice jednoduchá, a to bez potřeby nářadí a šroubů. Regály lze opakovaně rozebírat a skládat, i když přemístění těchto regálů nevyžaduje jejich demontáž.

 • Pokud vybavujete sklad, archív či dílnu jsou tyto kovové regály jako ušité na míru. Využít je můžete rovněž na chatách, ve spížích či v garážích pro přehlednější uložení věcí. Kovové regály jsou vhodné i pro tvorbu regálových systémů.

 • Kovové regály jsou u nás k dostání ve 4 variantách, a to v provedení Saturn, Orion,  Ariel a Helios, kde si můžete vybrat z dalších možností tak, aby bylo zcela vyhověno Vaším požadavkům. Ke každému regálu dodáváme návod na neobtížnou montáž.

 

Police a botníky

  

Botníky

 • Správné uložení Vaší obuvi zajistí tyto funkční botníky vyrobeny z masivního borového dřeva v přírodním provedení. Pro svůj velmi estetický vzhled mohou být použity přímo nebo si je můžete barevně upravit dle svých představ barvami na dřevo případně mořidly. Regály na boty mají dostatečnost nosnost a do jedné police se vejdou tři páry bot. Montáž těchto botníku je jednoduchá, nepotřebujete ani šrouby ani nářadí. Jistě Vás osloví i zajímavá cena těchto originálních botníků.

Police

 • Vyrobeny za pomocí moderních technologií z dřevotřísky, HDF a olepená kvalitní dýhou, která zcela imituje vzhled dřeva k nerozeznání. Jedná se o visuté, samonosné police, které po namontování vypadají jako součást zdi. Více variant barevného provedení zajistí, aby police skvěle ladila s Vaším interiérem. Výběr z různých rozměrů Vám usnadní umístění polic do jakéhokoli prostoru. Police můžete využít k vystavení fotografií, knih, trofejí apod. Součástí každého balení je speciální držák na stěnu, který po namontování a následném nasunutí police není vůbec vidět, což působí velice estetiky.

 

Doprava

doprava ikonka

Zboží, které je skladem, Vám doručíme do 3 pracovních dnů.

O předpokládaném termínu doručení zboží Vás budeme informovat.

Prakticke-regaly zajišťují či zprostředkovávají různé způsoby dodání/dopravy dle aktuální dostupnosti jednotlivých služeb a s ohledem na kapacitu a dojezdové možnosti.

Ceny jsou uvedeny včetně poštovného a balného.

 

V ČR:

GLS s.r.o. – balík až domů – 140,00 Kč
DHL Freight – balík až domů – 140,00 Kč

V SK:

GLS s.r.o.  balík až domů – 6,86 €
DHL Freight 
balík až domů pro kovové regály o výšce nad 200 cm– 29,00 €

Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na některé z naších prodejen, a to zcela zdarma.

Vinotéka
Komenského 389
Třinec
739 61

Vinotéka
Náměstí Míru 633
Třinec
739 61

Vinotéka
Mariánské náměstí 19
Jablunkov
739 91

Sklad
Bukovecká 609
Jablunkov
739 91