Kovový regál Helios, 6 polic, 213x120x60 cm, 275 kg

Neohodnoceno
4 409 Kč
Skladem
Kovový regál Helios, 6 polic, 213x120x60 cm, 275 kg

Detailní informace

15let
Již patnáct let na trhu
ověřeno zákazníky
garance
Garance doručení
nepoškozeného zboží
rychlost
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Možnost osobního vyzvednutí
Možnost osobního vyzvednutí
pět provozoven

Detailní popis produktu

Kovový regál Helios, 6 polic, 213x120x60 cm, 275kg

Kovový regál Helios je policový regál jehož základem je konstrukce z ocelového plechu, pracovní část tvoří dřevotřísková police z HDF materiálu. Dlouhou životnost kovového regálu zaručuje ošetření kovových částí regálu žárovým zinkováním. Dřevotřísková police je dodávaná v syrovém stavu - nelakovaná. Police HDF (High Density Fibreboard), v překladu nejtvrdší dřevovláknitá deska. Je mimořádně tvrdá deska, která byla donedávna využívána hlavně jako nosná deska pro plovoucí podlahy. Má velmi kompaktní strukturu a je uzavřená. Proto je možné na HDF rovnou nanášet jakýkoliv povrch od laků po dýhu. Ve srovnání s dřevotřískou, nebo s MDF má vyšší hustotu a tím také lepší odolnost v ohybu a pevnost v tahu napříč. Dřevotřísku výrazně předčí i ve své nasákavosti a tedy v bobtnavosti. Pro zlepšení stability a nosnosti regálu, použitelného mimo jiné jako praktický regál do garáže, jsou police regálu zesíleny výztuhami. Je zde umožněná snadná regulace výšky polic díky zářezům v nohách, to znamená, s výškou polic můžete pohybovat dle vaší potřeby. Každá police je připravena na zátěž  175 kg až 275 kg (dle výběru regálu)  při rovnoměrném zatížení. Standartně je regál dodáván se čtyřmi, pěti, nebo šesti policemi. Aby nedošlo k poškození podkladu, na který se umístí kovový regál Helios, jsou nohy regálu zakončeny plastovými krytkami, které jsou součástí dodávky. Nohy, neboli stojiny kovového policového regálu Helios jsou standartně opatřeny otvory, které nám umožňují sešroubovat regály do řady, čímž se ještě zvýší stabilita regálů. Taktéž jsou předvrtany otvory umožňující ukotvení regálu do stěny místnosti kde bude regál postaven.

Sestavení policového regálu Helios

Předností policového regálu Helios je jednoduchý systém montáže. K sestavení kovového regálu tohoto typu není nutné použití nářadí. Jedná se o bezšroubový regál. Kovové nosníky regálu se jednoduše zasunou do noh regálu a poklepem zarazí do zámku. Podmínkou pro dodržení nosnosti a stability regálu Helios je rovný podklad, na který regál postavíme. Pokud podlaha není v rovině, je nutné pod stojiny regálu umístit podložky tak, aby byl regál postaven vodorovně. Nosnost policového regálu je podmíněná rovnoměrným rozložením nákladu na polici. Jako u všech typů skladovacích jednotek tak i u námi nabízeného kovového regálu Helios je doporučené těžké předměty umístit do spodních polic regálu a lehké skladovat v horních policích.

Použití kovového regálu Helios

Pozinkovaný regál Helios je navzdory odolné kovové kostře určen především jako vnitřní regál, a to z důvodu použití dřevotřískové police. Své uplatnění tak najde jako regál do sklepa, regál do garáže, regál do dílny, ale může být použit i jako regál do domácnosti, například regál do spíže. Sestavením regálů do řad jsme schopni vytvořit lehký regálový systém.

Montážní návod k regálu Helios 6-275

Doplňkové parametry

Kategorie: Kovové regály
Výška: 213 cm
Délka: 120 cm
Šířka: 60 cm
Materiál: pozinkovaný kov
Barva: pozink
Počet polic: 6
Nosnost police: 275 kg
Nosnost regálů: 1650 kg
Vzdálenost mezi policemi: libovolná
Minimální rozteč mezi policemi: 35 mm
Systém montáže: bezšroubový
Tloušťka HDF police: 6-9 mm
Výška profilu kovové police: 565 mm
Tloušťka profilu kovové police: 0,9 mm
Šířka profilu kovové stojny: 35 mm
Tloušťka profilu kovové stojny: 0,9 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: