Plastový stojan na víno - černý
Kód: 10186-800
Již dvacet let na trhu
ověřeno zákazníky

Garance doručení
nepoškozeného zboží
.png?67920c9d)
Doprava ZDARMA
pro objednávky nad 5000Kč
.png?67920cc3)
Možnost osobního vyzvednutí
tři provozovny
Detailní popis produktu
Plastový stojan na víno z odolného plastu. Stojan je stohovatelný, jednotlivé police lze skládat na sebe a vytvořit regál. Je vhodný do sklepa i do interiéru. Jeden stojan pojme 6 lahví vína. Rozměr regálu : 60 x 28 x 14 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malý regál (do 10 lahví) |
|---|---|
| EAN: | 4001515186902 |
| Počet lahví: | 6 |
| Výška stojanu: | 14 cm |
| Šířka stojanu: | 60 cm |
| Hloubka stojanu: | 28 cm |
| Materiál: | plast |
| Barva: | černá |
Diskuze
Výpis diskuzí
PD
Petr Doležal
Stojan přesně jaký jsem potřeboval komunikace s obchodem skvělá a dodání neuvěřitelné od objednání za dvacet hodin jsem měl police v rukou skvělý obchod, vřele doporučuji