Plastový regál Jupiter s 5 policemi, šedozelený, 180x130x46 cm

Neohodnoceno
3 309 Kč
Skladem
Nosnost ?
Plastový regál Jupiter s 5 policemi, šedozelený, 180x130x46 cm

Detailní informace

15let
Již patnáct let na trhu
ověřeno zákazníky
garance
Garance doručení
nepoškozeného zboží
rychlost
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Možnost osobního vyzvednutí
Možnost osobního vyzvednutí
pět provozoven

Detailní popis produktu

Plastový regál Jupiter s 5 policemi, šedozelený, 180x130x46 cm

Praktický plastový regál Jupiter je kompletně vytvořen z tvrzeného plastu bez použití jakýchkoliv kovových spojovacích dílů. Plastový policový regál tvoří tři základní elementy: stojny, police a bočnice polic. Stojnou plastového regálu Jupiter je plastová trubka o průměru 40 mm a délce 420 mm,. Pracovní plochu regálu tvoří 50 mm vysoký plastový výlisek. Tato plastová police je vevnitř dutá a opatřena vodítky pro případné nasunutí výztuh. Těmito, už kovovými výztuhami, lze nosnost police plastového regálu Jupiter zvýšit až na 160 kg. Tyto výztuhy jsou v nabídce pro regály o délce od 100 cm výše. V tomto případě se jedná o regál s pěti policemi. Samozřejmě konstrukce plastového regálu Jupiter umožňuje sestavit i 10 a více polic na regál, ale omezuje nás nosnost plastových trubek a celková stabilita takto vysokého regálu. První police je umístěna 50 mm nad podlahou. Odolný plastový policový regál Jupiter je v tomto případě v barevné kombinaci šedých plastových trubek i polic a zelených, plně probarvených bočnic.

Montáž plastového regálu Jupiter

Montáž regálu JUPITER se začíná sestavením police. Každá police má dvě plně probarvené bočnice, které se z obou stran nasunou na polici a pomocí plastových kolíku zajistí. Tímto je montáž police hotová. Dalším krokem vložíme připravenou plastovou trubku a poklepem zarazíme do otvorů vyvrtaných v bočnici police plastového regálu Jupiter. Tento krok opakujeme ještě třikrát, protože do každé police musíme vložit čtyři stojny. Následně nasadíme další připravenou polici na plastové trubky a rovnoměrným tlakem zasuneme do otvorů ve spodní části police. Následuje další kompletní police a stejný postup až do úplné kompletace plastového regálu Jupiter. Otvory v poslední polici zaslepíme čtyřmi plastovými krytkami. V případě nutnosti je tento typ regálu doplněn o čtyři plastové úchytky, kterými je možno regál připevnit ke zdi a zvýšit tak stabilitu regálu. Regál Jupiter, stejně jako každá skladovací jednotka, má nosnost podmíněnou rovnoměrným rozložením nákladu na polici regálu. Doporučujeme těžší předměty skladovat ve spodních policích. Jednak se neunavíte zbytečným zvedáním nákladu do výšky, ale hlavně lehké předměty v horních policích plastového regálu Jupiter méně namáhají konstrukci a přispívají k větší bezpečnosti.

Použití plastového regálu Jupiter

Díky odolné plastové konstrukci je použití plastového regálu Jupiter prakticky neomezené. Dokonce i ve vlhkých sklepních prostorách je tento regál jako doma. Dokonce máme zákazníka, který tento typ regálu používá jako regál do mrazicího boxu. Výborně se hodí jako regál do prádelny, nebo regál do koupelny. Jednoduchá údržba jej předurčuje pro uskladnění ovoce a zeleniny, tudíž regál do sklepa, nebo regál do spíže. Praktické otvory, například na šroubováky, v bočnicích regálu jakož i prohlubně na drobný materiál rozšiřují použití na regál do dílny, nebo regál do garáže. Pomocí plastových šroubů a matic, které lze k tomuto plastovému regálu doobjednat, vytvoříte jednoduchou a lehkou regálovou sestavu.

J5 Montážní návod Plastový regál Jupiter s 5 policemi

JV Montážní návod k plastovému regálu Jupiter výztuhy

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové regály
Výška: 180 cm
Délka: 130 cm
Šířka: 46 cm
Materiál: plast
Barva: šedozelená
Počet polic: 5
Nosnost police: 120 kg, 140 kg, 160 kg
Rozměr police: 130x46 cm
Nosnost regálů: 600 kg
Vzdálenost mezi policemi: 38 cm
Vzdálenost první police nad podlahou: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: